• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

/Files/images/Kaluna.jpg

Нармативно-правове забезпечення

Наказ МОН України від 16.06.2015 № 641 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах"

Указ Президента України від 09.11.2015 №633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи»

Указ Президента України від 13.10.2015 №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

Указ Президента України від 12.06.2015 №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді»

Указ Президента України від 13.11.2014 №872 «Про День Гідності та Свободи»

Указ Президента України від 13.11.2014 №871 «Про День Соборності України»

Указ Президента України від 14.10.2014 №806 «Про День захисника України»

Наказ МОН України від 27.10.2014 №1232 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді"

Наказ відділу освіти Ставищенської РДА від 10.11.2014 р №293 "Про затвердження плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчальних закладах Ставищенського району"

Організаційні заходи щодо посилення національно-патріотичного виховання

План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в навчальних закладах Ставищенського району

План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Гейсиській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Іванчук Софія читає вірш Т.Г.Шевченка

Бондар Артьом читає вірш Т.Г.Шевченка

Дорогій Катя читає вірш Т.Г.Шевченка

Інформація про заходи з питань національно-патріотичного виховання

/Files/images/vdinniki/IMG_4477сайт.jpgУкраїно, візьми мене в історію свою

В рамках виконання плану заходів щодо національно-патріотичного виховання учнями 8 класу було проведено відкриту виховну годину «Україно, візьми мене в історію свою».

Школярі розповідали про символи-рослини нашої Батьківщини. Декламували поетичні та прозові твори про походження назв рослин. Це свідчило про незламну волю українського народу, про патріотичні почуття до неньки України.

А підготовлена презентація ще раз нагадала школярам про визначні місці села. Мелодійні пісні спонукали до співу весь зал. На завершеня заходу учні показали флеш моб «Україна - миролюбна країна».

Всі присутні отримали не тільки гарний настрій від творчого виступу, а й здобули нові знання про походження та значення назв різних народних рослин-символів нашої держави.

/Files/images/IMG_4410сайт.jpg

Лінійка пам'яті та скорботи

Пам'ять минулого століття не залишає байдужих і в сьогоденні. В Гейсиській ЗОШ пройшов Тиждень пам’яті жертв Голодомору. Години спілкування, лекції та круглі столи провели учні старших класів.

В шкільній бібліотеці організували літературні читання, для учнів 4-7 класів, приурочені цій сумній події. Молодші школярі прослухали повідомлення-спогади про події 33 років в рідному селі.

А 21 листопада учні, вчителі та працівники школи зібралися в фоє на лінійку «Запали свічу пам’яті». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про невинно померлих у роки голодомору.

/Files/images/фото зустріч 020сайт.jpgЗустріч з учасником АТО - Коваленком Олександром Васильовичом

Зустріч з учасником АТО Олександром Васильовичем Коваленком відбулася в школі. Олександр Васильович прийшов у відпустку на кілька днів, але коли його запросили на зустріч до школи він не відмовив. Зв'язок з односельцем школярі тримали давно.

Неодноразово було відправлено листи, малюнки та теплі речі для військової частини в якій несе службу Олександр Васильович.

На зустрічі він розповів про військові будні, про солдатів –друзів з різних часин України. А ще побажав учням міцного здоров’я, добрих успіхів у навчанні та мирного неба.

Школярі розповідали шкільні новини, дарували сувеніри-обереги, бажали якнайшвидшого повернення до дому з миром.

/Files/images/IMG_4250сайт.jpg

Діти Гейсихи – воїнам АТО

В системі виховної роботи школи значуще місце займає патріотичне виховання.дім".

Учнями школи вже було проведено ряд заходів присячених подіям на Сході країни, проведена ярмарка гуртківцями "Прикрась свій

І ось з ініціативи шкільного сомоврядування було організовано солодку ярмарку. На отримані кошти було вирішено закупити теплі шкарпетки та переслати їх воїнам-землякам.

/Files/images/IMG_4073сайт.jpg

Ігри патріотів

Команда учнів Гейсиської ЗОШ взяла участь у районних патріотичних турисько-спортивних змаганнях "Ігри патріотів". До складу команди увійшли учні 9-10 класів: Кирилюк Максим, Волков Богдан, Бурлака Віталій, Коваленко Анастасія, Пікалюк Олена, Семенюк Дарія, Семенюк Денис.

/Files/images/07664714_новый размер_новый размер.jpg

Патріот, почуття патріотизму – сьогодні ці слова набувають особливого значення. Патріот – це людина, яка любить свою Батьківщину, знає її історію, поважає закони, своїми вчинками доводить, що є громадянином незалежної України.

/Files/images/IMG_3931.jpg

Голуб миру

В рамках проведення Днів Миру в Гейсиській ЗОШ пройшло ряд заходів. Учні та вчителі виготовляли емблеми, організовували флеш-моб, малювали малюнки на асфальті, ліпили та проводили цікаві уроки.

Кiлькiсть переглядiв: 376

Коментарi

  • Сніжана

    2014-11-19 06:42:08

    Ваша школа заслуговує на велику подяку. Справи які проходять в школі виховають справжніх патріотів України....